BIOSNA Sklep z ekologicznymi suplementami diety i kosmetykami

BIOSNA Sklep z ekologicznymi suplementami diety i kosmetykami Nasza misja
Najważniejsze w biosna. pl jest opieka nad klientem - dla Ciebie i Twoich potrzeb zdrowotnych. Nasz sklep to jakość naturalnych produktów zdrowotnych stworzona przez prawdziwych ludzi, którzy dbają i podzielają naszą filozofię, że Twoje zdrowie jest najlepszą inwestycją jaką kiedykolwiek dokonasz!

Sklep biosna. pl powstał od małego marzenia jednej osoby. Mojej żony, która od wielu wcześniejszych lat interesowała się szeroko rozumianym zdrowym podejściem do życia, czyli starała się w każdym zakresie zmienić przyzwyczajenia stosowania lub jedzenia produktów ekologicznych w naszej rodzinie.

Wcześniej Ania pracowała w branży farmaceutycznej, a ja w szeroko rozumianym przemyśle samochodowym. Ze względu na stale rosnące zainteresowanie zdrowiem zainteresowaliśmy się tą tematyką wprowadzając na początku ją do indywidualnego sposobu życia.

Zainteresowanie klientów uruchomiło sprzedaż detaliczną suplementów diety w naszym sklepie, biosna. pl. Przeczytaliśmy wile książek na ten temat i współpracujemy do dziś z wieloma lekarzami medycyny naturalnej, którym po pozytywnych rezultatach działania na naszych organizmach zaufaliśmy.

Biosna. pl stale rośnie w dużej mierze dzięki stałej już naszej pasji. Mocno wierzymy, że podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia jest właściwe odżywianie i stosowanie ekologicznych kosmetyków oraz suplementów diety. W celu uzupełnienia prawidłowego odżywiania nasz sklep oferuje szeroki wachlarz kosmetyków i suplementów tylko i wyłącznie posiadających certyfikaty ekologiczne. Cały czas regularnie się dokształcamy w dziedzinie żywienia.

Szczegóły strony biosna.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę biosna.pl:

BIOSNA Sklep z ekologicznymi suplementami diety i kosmetykami