Serwis iPhone, naprawy telefonów i komputerów Apple - iFix Łódź.

Serwis iPhone, naprawy telefonów i komputerów Apple - iFix Łódź. i-Fix to profesjonalny serwis pogwarancyjny Apple w Łodzi. Naprawiamy uszkodzone iPhone'y, iPady, iMaki i MacBooki. Jesteśmy solidną i uczciwą firmą. Nie oszukujemy przy wycenach napraw. Wszystkie nasze usługi są wykonywane jak najszybciej i przy pomocy profesjonalnych narzędzi do naprawy urządzeń Apple, a wymieniając komponenty sprzętu, używamy tylko oryginalnych części. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie komputerów, laptopów i telefonów, więc decydując się na korzystanie z naszych usług, gwarantujemy w stu procentach, że serwis zostanie wykonany niezawodnie i wydajnie. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Państwu w razie jakichkolwiek pytań.

Najczęstsze wady urządzeń Apple to:
- rozbita szybka lub wyświetlacz,
- zalanie wodą,
- problemy z dźwiękiem, mikrofonem lub kamerą,
- uszkodzone przyciski lub klawiatura,
- wymiana baterii, stacji dokującej lub złącza ładowania
Jeśli Twój sprzęt jest uszkodzony, zabierz go do naszej profesjonalnej usługi dla iPhone'a, iMaca, MacBooka i iPoda. Zdiagnozujemy problem, a następnie naprawimy go niezawodnie i przywrócimy urządzenie do optymalnego stanu.
Odwiedź nasz autoryzowany serwis Apple, który jest zlokalizowany przy ulicy Legionów 93/95 w Łodzi lub wejdź na naszą stronę internetową www. i-fix. pl.

i-Fix - pogwarancyjny serwis iPhone'a i naprawa urządzeń Apple w Łodzi.

Szczegóły strony i-fix.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę i-fix.pl:

Serwis iPhone, naprawy telefonów i komputerów Apple - iFix Łódź.