Armand Metal Detectors

Armand Metal Detectors Jesteśmy niedużą polską firmą i w tym tkwi nasza siła. Duże firmy produkujące wykrywacze metali przeznaczają na rozwój technologiczny i ogólne siły produkcyjne bardzo duże nakłady, dlatego ich produkty choć idealnie dopracowane są z reguły Made in China. Posiadacze ich wykrywaczy liczą się w milionach.

U nas wykrywacze metali robione są ręcznie, są więc Made in Poland, a egzemplarze z różnych partii mogą się nieznacznie różnić, bo często zmieniamy technologię produkcji. My nie musimy produkować na skalę masową perfekcyjnie idealnego produktu. Wykrywacze metali wytwarzamy w małych ilościach, takie jakie uważamy za najlepsze i spełniające dobrze swoje zadania. Nasze wykrywacze eksportujemy za granicę, gdzie doceniane są dlatego, że nie są masówką, a dobrą, ręczną robotą z Europy.

Ręczna robota kosztuje, bo każdy wykrywacz przygotowywany jest specjalnie dla klienta - wkładamy w niego pracę i serce, aby wciąż doskonalić rozwój polskich wykrywaczy. Masowi producenci często obniżają ceny, co jest łatwe przy hurtowej produkcji setek wykrywaczy.

Każdy poszukiwacz powinien zadać sobie pytanie: czy żeby czerpać przyjemność z poszukiwań i skutecznie wykrywać znaleziska pod ziemią naprawdę potrzebuje wszystkich elektronicznych "bajerów"? Czy aby ustawić potrzebny tryb wykrywacza nie lepiej zrobić to w ułamku sekundy przełącznikiem, niż przekopywać się przez obce językowo menu? Zalet naszych wykrywaczy jest jeszcze więcej, to tylko niektóre przykłady.

Prosta obsługa, dobre zasięgi, mała waga i minimalizm w formie charakteryzują wykrywacze metali Armand. I wciąż je doskonalimy.

Szczegóły strony www.armand.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.armand.pl:

Armand Metal Detectors